Vstupenky na přípravná utkání

Vstupenky na přípravná utkání budou v prodeji za jednotnou cenu 100 Kč bez nároku na místo. Držitelé permanentek z loňské sezóny mají vstup na přípravná utkání zdarma. Děti do 140 cm mají také vstup zdarma. Prodej bude probíhat pouze na pokladnách zimního stadionu v den zápasu od 15:30. 

Vstupenky na sezónu 2023/2024

Do nového extraligového ročníku vstoupí Verva se dvěma zásadními změnami. Klub se po třech sezónách rozhodl zrušit klubové karty, které byly zavedeny z důvodu pandemické nejistoty během uplynulých ročníků. Jejich zrušením dojde také ke zjednodušení volného prodeje vstupenek před zápasem. Zároveň se v rámci zjednodušení orientace v jednotlivém vstupném ruší cenové kategorie dle atraktivity utkání. Zůstane tak pouze fanouškům známé rozdělení vstupenek do tří kategorií dle atraktivity míst na stadionu.

O datech prodeje jednotlivých i permanentních vstupenek budeme brzy informovat.

Online prodej

Vstupenky na utkání Tipsport extraligy je možné zakoupit také online na  ticketing.hcvl.cz, vyhnete se tak čekání ve frontě u pokladen.

Je nutné vstupenky zakoupené online tisknout? 
Nemůžeme bohužel zaručit, že turnikety přečtou čárový kód ze všech displejů mobilních telefonů. Buď si tedy vstupenku vytiskněte, nebo využijte vchodů A a B, kde vás v případě potíží zkontroluje pořadatelská služba s ruční čtečkou. 

Cenová kategorie

Každá osoba před vstupem na Zimní stadion je povinna seznámit se s návštěvním řádem Zimního stadionu, a to zejména s jeho části týkající se ochrany osobních údajů. Svým vstupem se zavazuje dodržovat povinnosti v něm uvedené, zvlášť bere na vědomí jeho část upravující ochranu osobních údajů a uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů. Návštěvní řád Zimního stadionu je zveřejněn u vchodů na stadion a na zde na webu: Návštěvní řád Zimního stadionu