Klub 20.11.2023
Autor: Vladislav Kollert

Při zápase s Karlovými Vary proběhnou Decibely Tipsport extraligy i Mikulášská sbírka

Druhé letošní podkrušnohorské derby s Karlovými Vary se nezadržitelně blíží, chemici vyjedou na led proti rivalovi v pátek 24. listopadu v 17:30. Během zápasu proběhne projekt Decibely Tipsport extraligy, fanoušci budou moci přispět také na Mikulášskou sbírku fanklubu. Více informací naleznete v článku níže.

Decibely Tipsport Extraligy

Projekt Decibely Extraligy dorazí na litvínovský stadion v pátek 24. listopadu u příležitosti podkrušnohorského derby s Karlovými Vary. Hlavní roli bude hrát hlasitost fandění, do bodování ale promluví i další fanouškovské aktivity. Tipsport rozdělí mezi vítězné kluby milion korun, výhra poputuje přímo k fanouškům v podobě investic do jejich aktivit. Všechny informace o projektu naleznete po kliknutí ZDE.

Mikulášská sbírka

O utkání s Karlovými Vary proběhne také tradiční Mikulášská sbírka, která podpoří dětská oddělení v Ústí nad Labem, Mostě, Kadani, Žatci, Chomutově a v Teplicích. U všech vstupů na Zimní stadion Ivana Hlinky (A, B, C, D) budou připraveny krabice, do kterých budou fanoušci moci vložit sladkosti, malou hračku (ne plyšáka), omalovánky, či cokoliv dalšího, co dětem udělá radost.

Nedorazíte na zápas? Nevadí! Krabice Mikulášské sbírky je umístěna také v našem Vervashopu, kam můžete dary nosit od pondělí 20. listopadu. Otevírací dobu Vervashopu naleznete ZDE.

Zápasy - Dorost včera

Dorost ztratil dobře rozehraný zápas s Motorem, přesto bere aspoň bod

Základní část Extraligy dorostu se pomalu blíží do svého finále. V dalším zápase Litvínov přivítal na svém ledě jihočeský Motor.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři na úvod nadstavby svedli s Motorem tuhou bitvu!

Mladí hráči Vervy mají za sebou první duel nadstavby, který byl na jihu Čech dlouho ve znamení čekání na úvodní gól.
Více >
Zápasy - Dorost 03.12.2023

Skvěle! Dorost zasypal Slavii šesti góly a z Edenu veze tři body

Ve čtvrtek doma litvínovští dorostenci podlehli vedoucím Karlovým Varům, dnes na ně čekal další nepříjemný oříšek - druhá Slavia Praha. A Verva dokázala svého soupeře naprosto zaskočit.
Více >
×
Odehrané 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Olomouc