Rozhovory 29.11.2023
Autor: Vladislav Kollert

Musíme sbírat body i venku. Fanoušci byli skvělí, ví Baránek

Litvínov nestačil v úterním duelu na pražskou Spartu a podlehl Pražanům 3:1. O jediný gól chemiků se postaral Marek Baránek, který pro novináře hodnotil utkání.

Verva prohrávala od začátku zápasu, ve druhé třetině se však dokázala na druhý tým tabulky dotáhnout. „Byl to pro nás těžký zápas, nevím, čím si tu prohru vysvělit. Doma jsme silní, teď musíme sbírat body i venku. Důležité je připravit se na další zápas, který hrajeme v pátek na Kladně," říkal litvínovský obránce.

Utkání sledovalo necelých 17 tisíc diváků, tedy nejvíce ze všech extraligových utkání v letošní sezóně. „Určitě je super hrát před takovou kulisou. V Litvínově máme nejlepší fanoušky, jezdí na námi ven, což je pro nás super, hrozně nám to pomáhá," dodal.

Celý rozhovor s Markem Baránkem si můžete pustit zde:

Zápasy - Dorost včera

Dorost na svém ledě znovu naděloval a již je třetí

Vítězná série litvínovského dorostu pokračuje. Zimní stadion Ivana Hlinky viděl znovu ofenzivní domácí představení, tentokrát si domů Kometa odvezla půltucet branek.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři v Plzni vedení neudrželi

Boje o play off v nadstavbě míří do cílové rovinky, v dalším kole litvínovští junioři vyrazili na led vedoucí plzeňské Škody.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost zasypal Jihlavu osmi góly!

Včera si litvínovští dorostenci smlsli na Táboru a dnes v této chuti pokračovali i proti Jihlavě, té vstřelili hned osm branek.