Rozhovory 27.11.2023
Autor: Vladislav Kollert

Marek Baránek: Bylo to o tom, kdo dá první gól

Chemici prohráli 22. kolo v Českých Budějovicích, s Jihočechy kapitulovali nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Jak utkání hodnotil litvínovský obránce Marek Baránek?

Litvínov podlehl v neděli Českým Budějovicím, zápas rozhodl jediný gól v závěru poslední třetiny. Obrovitý podíl na nízké úspěšnosti střelců měli oba brankáři, kteří pochytali několik velkých šancí. „Bylo to hodně těžké utkání, určitě bych vyzdvihnul oba dva gólmany. Šancí měly oba týmy dost, ale oba chytali výborně, ať už u nás Zajda, nebo u domácích Dominik Hrachovina. Zajda tam několikrát chytil prázdnou branku a držel nás," říkal po utkání Marek Baránek.

V utkání bylo vidět několik tvrdších hitů, na obou stranách musel na led klubový lékař. „Nějaké souboje tam byly, tak nějak to vyplynulo z té hry. Věděli jsme, že kdo dá první gól, tak zápas urve na svoji stranu," pokračoval litvínovský obránce. První gól nakonec vstřelili českobudějovičtí z přesilové hry. „Nevystřídali jsme ideálně, náš bek tam byl pozdě a celou situaci hasil, ale bohužel to byl faul a my dostali gól. Předtím jsme měli přesilovku my, tu jsme nevyužili a bohužel to dopadlo takhle," dodává.

Zápasy - Dorost včera

Dorost na svém ledě znovu naděloval a již je třetí

Vítězná série litvínovského dorostu pokračuje. Zimní stadion Ivana Hlinky viděl znovu ofenzivní domácí představení, tentokrát si domů Kometa odvezla půltucet branek.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři v Plzni vedení neudrželi

Boje o play off v nadstavbě míří do cílové rovinky, v dalším kole litvínovští junioři vyrazili na led vedoucí plzeňské Škody.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost zasypal Jihlavu osmi góly!

Včera si litvínovští dorostenci smlsli na Táboru a dnes v této chuti pokračovali i proti Jihlavě, té vstřelili hned osm branek.