Mládež 07.12.2019
Autor: Ondřej Mach

Čtyři hráči Litvínova obdrželi pozvánku na kemp VTM U14 v Děčíně

V nominaci krajského výběru do čtrnácti let tentokrát najdete čtyři litvínovské zástupce. Hráči se 8.12. zúčastní jednodenního kempu v Děčíně.
Všichni hokejisté se sejdou v neděli 8. prosince na zimním stadionu v Děčíně. Od devíti hodin je na programu suchý trénink, v 10:45 hráči vyrazí na led. Třicet minut po poledni je čeká oběd a poté bude následovat zápas. Konec celé akce je naplánován na 16:00.

Z hráčů Litvínova byli nominování brankář Pavel Matyunin, obránce Sam Otruba a útočníci Jan Dufek a Jan Peroutka

Pozvaní hráči:

Brankáři: Matyunin Pavel (Lit), Štěrba David (Cho)

Obránci: Zahálka Štěpán (Lte.), Kladivo Jan (Lou), Prokeš Daniel, Schreinemachers Josef (Cho), Otruba Sam (Lit), Švarc Zbyněk (Děč)

Útočníci: Titlbach Adam, Horský Denis, Patočka Matyáš (Cho), Dufek Jan, Peroutka Jan (Lit), Hlavička Denis, Prokůpek Tomáš (Lte), Liška Jan (Mos), Pospíšil Jaroslav (Bíl)
Zápasy - Dorost včera

Dorost na svém ledě znovu naděloval a již je třetí

Vítězná série litvínovského dorostu pokračuje. Zimní stadion Ivana Hlinky viděl znovu ofenzivní domácí představení, tentokrát si domů Kometa odvezla půltucet branek.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Junioři v Plzni vedení neudrželi

Boje o play off v nadstavbě míří do cílové rovinky, v dalším kole litvínovští junioři vyrazili na led vedoucí plzeňské Škody.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Dorost zasypal Jihlavu osmi góly!

Včera si litvínovští dorostenci smlsli na Táboru a dnes v této chuti pokračovali i proti Jihlavě, té vstřelili hned osm branek.